JUEGOS OLIMPICOS - TOKIO 2020.





RESULTADOS MASCULINOS
-60 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-66 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-73 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-81 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-90 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-100 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

+100 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.
RESULTADOS FEMENINOS
-48 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-52 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-57 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-63 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-70 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-78 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

+78 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

CAMPEONATO DEL MUNDO ABSOLUTO - BUDAPEST 2017. Del 28 de agosto al 3 de septiembre.



WEB OFICAL DEL CAMPEONATO: ENLACE
CAMPEONATO DEL MUNDO SENIOR 2017.
                           JUDO TV                        
SEGUIMIENTO
NUESTROS CHICOS


NUESTRAS CHICAS


RESULTADOS MASCULINOS
-60 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-66 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-73 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-81 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-90 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-100 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

+100 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.
RESULTADOS FEMENINOS
-48 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-52 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-57 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-63 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-70 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

-78 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.

+78 kg
1.
2.
3.
3.
5.
5.
7.
7.



CAMPEONATO DEL MUNDO CADETE - SANTIAGO DE CHILE 2017. Del 9 al 13 de agosto.





CAMPEONATO DEL MUNDO CADETE 2017.
                           JUDO TV                        
SEGUIMIENTO

NUESTRAS CHICAS
RODRIGUEZ SALVADOR, Mireia-44 kg
ROSET MARTIN, Paula-48 kg

RESULTADOS MASCULINOS
-50 kg
1. DE OLIVEIRA, Aldi (BRA)
2. OCHILOV, Maksud (UZB)
3. FECZKO, Csanad (HUN)
3. MOES, Daan (NED)
5. KARA, Abdulaziz (TUR)
5. TOKTAY, Ejder (TUR)
7. MONTEALEGRE, Juan (COL)
7. TRETIAKOV, Georgii (RUS)

-55 kg
1. AKKUS, Mihrac (TUR)
2. KAPANADZE, Luka (GEO)
3. NAGUCHEV, Abrek (RUS)
3. SUMI, Hitoyoshi (JPN)
5. AN, Sin Hyok (PRK)
5. BYAMBASUREN, Sukhbat (MGL)
7. HWANG, Kum Song (PRK)
7. JUNIOR, Aristides (BRA)

-60 kg
1. NAGUCHEV, Kazbek (RUS)
2. SALIMBAYEV, Nurzat (KAZ)
3. BAYANMUNKH, Narmandakh (MGL)
3. KONDO, Hayato (JPN)
5. CENTRACCHIO, Luigi (ITA)
5. CHERNOV, Vadym (UKR)
7. COUZO ASPITIA, Tomas (ARG)
7. SZEREDAS, Botond (HUN)

-66 kg
1. KATSURA, Ranto (JPN)
2. HRISTOV, Mark (BUL)
3. ABDULLOEV, Dhzamoliddin (TJK)
3. YOUNG, Keagan (CAN)
5. KANDEMIR, Bayram (TUR)
5. PRIDIRA, Dmitrii (RUS)
7. KUKITA, Ian (ARG)
7. ZARACA, Giovanni (ITA)
-73 kg
1. BEKAURI, Lasha (GEO)
2. NAKAHASHI, Daiki (JPN)
3. AGAIAN, Armen (RUS)
3. KOC, Muhammed (TUR)
5. ELHOUSSAINI, Ayman (MAR)
5. STODOLSKI, Adam (POL)
7. NIKOLIC, Uros (AUS)
7. SHERIFOVSKI, Edi (MKD)

-81 kg
1. MATVEICIUC, Eugen (MDA)
2. GIL, Agustin (ARG)
3. SHYNTAS, Serikbolsyn (KAZ)
3. TOTH, Benedek (HUN)
5. MADZHIDOV, Dzhakhongir (TJK)
5. TUROBOYEV, Muzaffarbek (UZB)
7. HSU, Chien-An (TPE)
7. KHATELISHVILI, Luka (CAN)

-90 kg
1. SERBAN, Eduard (ROU)
2. MORI, Kenshin (JPN)
3. GADZHIEV, Said (RUS)
3. KENDRICK, Benjamin (CAN)
5. ENDOVITSKIY, Valeriy (RUS)
5. GERKENS, Emils (LAT)
7. BERGAMELLI, Enrico (ITA)
7. VELKOV, Vadim (UKR)

+90 kg
1. KIM, Minjong (KOR)
2. BABAYAN, David (RUS)
3. AYDIN, Omer (TUR)
3. SCHREIBER, Jonas (GER)
5. ESSERYRY, Zouhair (MAR)
5. SANT ANA, Leonardo (BRA)
7. SVIANIDZE, Aleksi (GEO)
7. TCHELIDZE, Levan (GEO)
RESULTADOS FEMENINOS
-40 kg
1. VOROBEVA, Marina (RUS)
2. NIKOLIC, Ivana (MNE)
3. BALABAN, Anastasiia (UKR)
3. VERSTRAETEN, Jente (BEL)
5. BORISOVA, Glafira (RUS)
5. KULYM, Sara (KAZ)
7. BJELIC, Ana (SRB)
7. VERA, Maria (VEN)

-44 kg
1. KAWABATA, Haruka (JPN)
2. KIM, Jong Hung (PRK)
3. ARRAES, Amanda (BRA)
3. AVANZATO, Carlotta (ITA)
5. AMKHADOVA, Mariam (RUS)
5. GATEAU, Liza (FRA)
7. FERREIRA, Laura (BRA)
7. SAYMA, Gamze (TUR)

-48 kg
1. VARGA, Brigitta (HUN)
2. BALLHAUS, Mascha (GER)
3. GUSSENBERG, Jana (GER)
3. WATANABE, Aiko (JPN)
5. KADAMBOEVA, Sita (UZB)
5. STOJADINOV, Andrea (SRB)
7. KURAS, Marta (POL)
7. VAN KREVEL, Naomi (NED)

-52 kg
1. BALLHAUS, Seija (GER)
2. MOKDAR, Faiza (FRA)
3. KOBAYASHI, Mina (JPN)
3. OZBAS, Szofi (HUN)
5. ERMAGANBETOVA, Nilufar (UZB)
5. MUN, Song Hui (PRK)
7. ELKINA, Natalia (RUS)
7. KARMAN, Andrea (HUN)
-57 kg
1. KIM, Juhee (KOR)
2. KROPSKA, Natalia (POL)
3. FUSCO, Giovanna (ITA)
3. NAKAYA, Haruka (JPN)
5. LEMOS, Thayane (BRA)
5. PERISIC, Marica (SRB)
7. AFYONLU, Habibe (TUR)
7. CVJETKO, Lara (CRO)

-63 kg
1. YUKI, Ayano (JPN)
2. MORAES, Gabriella (BRA)
3. TCHANTURIA, Mariam (GEO)
3. WINZIG, Annabelle (GER)
5. KHILIFI, Meriem (TUN)
5. KIM, Su Yon (PRK)
7. MERA, Cindy (COL)
7. YUAN, Pei Chun (TPE)

-70 kg
1. GALANDI, Marlene (GER)
2. SILVA, Millena (BRA)
3. IGL, Raffaela (GER)
3. MATSUMOTO, Rizu (JPN)
5. FEREOL, Morgane (FRA)
5. HOOI, Kim (NED)
7. JELASSI, Safa (TUN)
7. ROSA, Eduarda (BRA)

+70 kg
1. VUKOVIC, Helena (CRO)
2. SOMKHISHVILI, Sophio (GEO)
3. CRUZ, Luiza (BRA)
3. YONEKAWA, Akiho (JPN)
5. ABIDI, Fatma (TUN)
5. ROLLWAGE, Hanna (GER)
7. KAMPS, Marit (NED)
7. LIN, Yu-Jing (TPE)



Menú de verano

Mientras se reactiva la temporada, os invitamos a visitar nuestro menú. En él encontraréis un poquito de todo. Os recomendamos las anotaciones del Nage No Kata, recogidas de un curso en el cual el ponente era el maestro D. Carlos … Sigue leyendo

Felicidades Claudia

Hoy es el cumpleaños de Claudia Smith. Claudia ha sido una yudoca tenaz y constante, no dándose por rendida nunca. Y eso le ha llevado a conseguir el cinturón negro 1er Dan. Muy merecido. Lo obtuvo en los cursos de … Sigue leyendo

Campionat d’Europa Universitari || Coimbra

EUROPEAN YOUTH OLYMPIC FESTIVAL - GYOR 2017 25, 26, 27, 28 y 29 de julio.



EUROPEAN YOUTH OLYMPIC FESTIVAL - GYOR 2017.
                           JUDO TV                        
SEGUIMIENTO
MASCULINO-FEMENINO
-50 kg
-40 kg
-55 kg
-44 kg
-60 kg
-48 kg
-66 kg
-52 kg
-73 kg
-57 kg
-81 kg
-63 kg
-90 kg
-70 kg
+90 kg
+70 kg
NUESTROS CHICOS
BERNABEU RICO, Jaume-50 kg
PEA INSAUSTI, Javier-66 kg
SALVADO CARRILLO, Martin+90 kg

NUESTRAS CHICAS
CAMUS HERNAEZ, Irene-63 kg
FERNANDEZ CAMPILLO, Sara+70 kg
MARTIN GALLARDO, Patricia-52 kg
ROSET MARTIN, Paula-48 kg
SOTILLO GOMEZ, BegonaFemale
-70 kg

RESULTADOS MASCULINOS
-50 kg
1. FECZKO, Csanad (HUN)
2. MOES, Daan (NED)
3. DZVONIK, Uladzislau (BLR)
3. TOKAY, Ejder (TUR)
5. GRIGOROV, Lyuboslav (BUL)
5. YOUNG, Charlie (GBR)
7. CHKHAIDZE, Goga (GEO)
7. PREVOLSEK, Vinko (SLO)

-55 kg
1. AKKUS, Mihrac (TUR)
2. TSIFIANI, Beka (GEO)
3. GAMBARIAN, Arman (RUS)
3. VEREDYBA, Oleh (UKR)
5. OSMANOV, Adil (MDA)
5. RABBITT, Daniel (GBR)
7. ADAMYAN, Vache (AUT)
7. KOKOTOVIC, Stas (SLO)

-60 kg
1. SZEREDAS, Botond (HUN)
2. GASSNER, Samuel (AUT)
3. BASAEV, Khetag (RUS)
3. SVOBODA, Jan (CZE)
5. CHERNOV, Vadym (UKR)
5. ELKIND, Yair (ISR)
7. AKUSHKA, Maksim (BLR)
7. GHALACHYAN, Artyom (ARM)

-66 kg
1. CHIKHELIDZE, Giorgi (GEO)
2. PELIVAN, Petru (MDA)
3. GALAKTIONOVS, Artjoms (LAT)
3. GALSTIAN, Karen (RUS)
5. HRISTOV, Mark (BUL)
5. UMAYEV, Abdul Malik (BEL)
7. MELLA, Edoardo (ITA)
7. NURIEV, Deniel (EST)
-73 kg
1. KOC, Muhammet (TUR)
2. MATVEEV, Daniil (RUS)
3. NERPEL, Gergely (HUN)
3. RODRIGUES, Manuel (POR)
5. MESKO, Mikulas (CZE)
5. PSUTURI, Levan (GEO)
7. SPICUGLIA, Andrea (ITA)
7. VOSTRENKOV, Serhii (UKR)

-81 kg
1. LORSANOV, Mansur (RUS)
2. TOTH, Benedek (HUN)
3. AKHALKATSI, Vladimir (GEO)
3. MATVEICIUC, Eugen (MDA)
5. GUREVITCH, Guy (ISR)
5. KRYZHANSKYI, Marat (UKR)
7. IUDICELLI, Gianluca (ITA)
7. VAN DER ELST, Bram (NED)

-90 kg
1. BEKAURI, Mikheili (GEO)
2. TURAC, Denis (SVK)
3. KARIMLI, Adil (AZE)
3. SERBAN, Eduard (ROU)
5. GERKENS, Emils (LAT)
5. KUBIAK, Kacper (POL)
7. EICH, Daniel (SUI)
7. ZEKA, Shpat (KOS)

+90 kg
1. SIPOCZ, Richard (HUN)
2. KORDYALIK, Wojciech (POL)
3. AYDIN, Omer (TUR)
3. TCHELIDZE, Levan (GEO)
5. KELC, Tim (SLO)
5. MILJEVIC, Filip (CRO)
7. DOROFEEV, Ilie (MDA)
7. MAKHINIA, Mikhail (RUS)
RESULTADOS FEMENINOS
-40 kg
1. VERSTRAETEN, Jente (BEL)
2. KARIMOVA, Vusala (AZE)
3. BJELIC, Ana (SRB)
3. SALIMIANOVA, Liliana (RUS)
5. NIKOLIC, Ivana (MNE)
5. STROE, Anamaria (ROU)
7. ASCI, Ilknur (TUR)
7. INGUIMBERT, Diane (FRA)

-44 kg
1. PLATTEN, Amy (GBR)
2. KARDOS, Timea (HUN)
3. ANDIC, Ozge (TUR)
3. BAKHUR, Hlafira (BLR)
5. GOEBEL, Laila (GER)
5. MALCA, Tamar (ISR)
7. SIRBU, Ana (ROU)
7.

-48 kg
1. STOJADINOV, Andrea (SRB)
2. VAN KREVEL, Naomi (NED)
3. CINCI, Zeliha (TUR)
3. VARGA, Brigitta (HUN)
5. DIMITROVA, Gabriela (BUL)
5. GONZALEZ, Leonie (FRA)
7. DUMITRU, Maria (ROU)
7. SZLACHTA, Paulina (POL)

-52 kg
1. PRIMO, Gefen (ISR)
2. MICULA, Ramona (ROU)
3. MASSON, Lou-Ann (FRA)
3. OZBAS, Szofi (HUN)
5. MONNARD, Manon (SUI)
5. SENYAYLA, Kubra (TUR)
7. BRLETIC, Matea (CRO)
7. HACKER-JONES, Jasmine (GBR)
-57 kg
1. KAJZER, Kaja (SLO)
2. PERISIC, Marica (SRB)
3. KROPSKA, Natalia (POL)
3. STEELE, Josie (GBR)
5. BOZKURT, Hasret (TUR)
5. ZACHOVA, Renata (CZE)
7. GOSHEN, Maya (ISR)
7. MAROTI, Alexandra (HUN)

-63 kg
1. TCHANTURIA, Mariam (GEO)
2. OBRADOVIC, Anja (SRB)
3. SAMARDZIC, Andjela (BIH)
3. TAVCAR, Zarja (SLO)
5. FAZLIU, Laura (KOS)
5. TONIOLO, Elisa (ITA)
7. CRISOSTOMO, Joana (POR)
7. HABERSTOCK, Laura (FRA)

-70 kg
1. NOVIKAVA, Viktoryia (BLR)
2. CHYSTIAKOVA, Nataliia (UKR)
3. ADAM SENDRA, Lea (AND)
3. GERSIOVA, Nina (SVK)
5. LANIR, Inbar (ISR)
5. MIHOVILOVIC, Mia (CRO)
7. GERGACZ, Eniko (HUN)
7. VAN HARSELAAR, Renee (NED)

+70 kg
1. SOMKHISHVILI, Sophio (GEO)
2. KMIELIAUSKAITE, Justina (LTU)
3. FARAGO, Petra (HUN)
3. KAMPS, Marit (NED)
5. FERNANDEZ CAMPILLO, Sara (ESP)
5. VUKOVIC, Helena (CRO)
7. GARCIA, Krystal (FRA)
7. NIKOLAEVA, Aleksandra (RUS)



Exámenes Pase de Grado Alcobendas - Julio 2017

El domingo 9 de julio se han celebrado en el Polideportivo Municipal de Alcobendas "José Caballero" los exámenes de pase de grado de 1º a 6º DAN convocados por la Federación. 

No podemos estar más orgullosos de nuestros Alumn@s ya que TODOS  han cambiado el cinto:

Cinto Blanco-Rojo 6º DAN  José Arroyo
Cinto Negro 3er. DAN José Antonio García
Cinto Negro 2do. DAN Sofía Arroyo
Cinto Negro 2do. DAN Rafael Martín
Cinto Negro 1er. DAN Daniel Tomas

Desde aquí nuestras más sincera enhorabuena a nuestro Maestro Francisco Pastor por la excelente preparacion de dichos exámenes y cómo no a los Ukes Cesar Pastor y Pilar Rey, que también han  tenido que preparar a fondo dichos exámenes par asus compañer@s.

También como siempre nuestra afición, que nos acompaña allí dónde vayamos, apoyando y animando como nos tienen acostumbrados.

¡Desearos a tod@s un feliz verano!






Dia 6 || Canyelles’17

Aquest matí una vegada els grans han fet el físic i els petits han preparat la taula, tots junts hem esmorzat. Després hem anat tots [...]

Dia 5 || Canyelles’17

Avui el dia ha començat amb un físic al tatami que l’ha portat el Marc Esbrí. Després, s’han trobat tots com sempre per esmorzar i [...]

CAMPEONATO DE EUROPA CADETE - KAUNAS 2017. 30 de junio y 1 de julio.

PAULA ROSET, QUINTA.


CAMPEONATO DE EUROPA CADETE - KAUNAS 2017
                           JUDO TV                        
http://www.eju.net/calendar/?mode=showLiveTransmission&id=2873&channel=3http://www.eju.net/calendar/?mode=showLiveTransmission&id=2873&channel=4
SEGUIMIENTO
MASCULINO  FEMENINO
-50 kg-40 kg
-55 kg-44 kg
-60 kg-48 kg
-66 kg-52 kg
-73 kg-57 kg
-81 kg-63 kg
-90 kg-70 kg
+90 kg+70 kg
NUESTROS CHICOS
BERNABEU RICO, Jaume-50 kg
PEA INSAUSTI, Javier-66 kg

NUESTRAS CHICAS
CAMUS HERNAEZ, Irene-63 kg
RODRIGUEZ SALVADOR, Mireia-44 kg
ROSET MARTIN, Paula-48 kg

RESULTADOS MASCULINOS
-50 kg
1. TRETIAKOV, Georgii (RUS)
2. FECZKO, Csanad (HUN)
3. KARA, Abdulaziz (TUR)
3. TOKAY, Ejder (TUR)
5. ISRAELYAN, Yuri (ARM)
5. MOES, Daan (NED)
7. JOURDAN, Vincent (FRA)
7. MOCANU, Victor (ROU)

-55 kg
1. AKKUS, Mihrac (TUR)
2. TANRIVERDIYEV, Aykhan (AZE)
3. NAGUCHEV, Abrek (RUS)
3. SHANI, Matan (ISR)
5. GOUEFFON, Yhonice (FRA)
5. SALIMLI, Amrah (AZE)
7. KAPANADZE, Luka (GEO)
7. VOLKOV, Maksim (RUS)

-60 kg
1. NAGUCHEV, Kazbek (RUS)
2. IBRAHIMOV, Vusal (AZE)
3. ABASLI, Davud (AZE)
3. CHERNOV, Vadym (UKR)
5. OZCAN, Abdullah (TUR)
5. SZEREDAS, Botond (HUN)
7. CUK, Mateo (GER)
7. ROSKAMP, Camiel (NED)

-66 kg
1. BAKHBAKHASHVILI, Mikheili (GEO)
2. MAHMUDLU, Gnyaz (AZE)
3. PRIDIRA, Dmitrii (RUS)
3. ZARACA, Giovanni (ITA)
5. HRISTOV, Mark (BUL)
5. JASHARI, Hamza (MKD)
7. IVANIAN, David (DEN)
7. UMAYEV, Abdul Malik (BEL)
-73 kg
1. BEKAURI, Lasha (GEO)
2. BEDEL, Kenny Komi (ITA)
3. AGAIAN, Armen (RUS)
3. PROSDOCIMO, Mattia (ITA)
5. GNAMIEN, Tizie (FRA)
5. KOC, Muhammet (TUR)
7. NOVRUZOV, Novruz (RUS)
7. STODOLSKI, Adam (POL)

-81 kg
1. SISMANLAR, Mert (TUR)
2. TOTH, Benedek (HUN)
3. LENZ, Johann (GER)
3. MATVEICIUC, Eugen (MDA)
5. ACCOGLI, Daniele (ITA)
5. SULAMANIDZE, Ilia (GEO)
7. GVACHLIANI, Gocha (GEO)
7. VILLENEUVE DAVILLE, Serge (FRA)

-90 kg
1. BERGAMELLI, Enrico (ITA)
2. BEKAURI, Mikheili (GEO)
3. ENDOVITSKIY, Valeriy (RUS)
3. ZEKA, Shpat (KOS)
5. KARIMLI, Adil (AZE)
5. SULLA, Simon (EST)
7. TOTH, Csaba (HUN)
7. VELKOV, Vadim (UKR)

+90 kg
1. BABAYAN, David (RUS)
2. SIPOCZ, Richard (HUN)
3. JAROCKIS, Vladlens (LAT)
3. TCHELIDZE, Levan (GEO)
5. ABDULLAYEV, Mahammad (AZE)
5. SCHREIBER, Jonas (GER)
7. AYDIN, Omer (TUR)
7. DIMITROV, Ivaylo (BUL)
RESULTADOS FEMENINOS
-40 kg
1. KARIMOVA, Vusala (AZE)
2. BALABAN, Anastasiia (UKR)
3. NIKOLIC, Ivana (MNE)
3. VERSTRAETEN, Jente (BEL)
5. BORISOVA, Glafira (RUS)
5. GHERMAN, Silvia (ROU)
7. MAAS, Renee (NED)
7. METROT, Lea (FRA)

-44 kg
1. PULJIZ, Ana Viktorija (CRO)
2. MALCA, Tamar (ISR)
3. GATEAU, Liza (FRA)
3. SZLACHTA, Nikola (POL)
5. AVANZATO, Carlotta (ITA)
5. PLATTEN, Amy (GBR)
7. KARDOS, Timea (HUN)
7. KLEIN, Dorina (HUN)

-48 kg
1. BALLHAUS, Mascha (GER)
2. STOJADINOV, Andrea (SRB)
3. GUSSENBERG, Jana (GER)
3. PALANCA, Chiara (ITA)
5. MAKRETSKAYA, Yana (BLR)
5. ROSET MARTIN, Paula (ESP)
7. KOOLMOES, Britt (NED)
7. KURAS, Marta (POL)

-52 kg
1. OZBAS, Szofi (HUN)
2. PRIMO, Gefen (ISR)
3. BALLHAUS, Seija (GER)
3. WUERFEL, Annika (GER)
5. ELKINA, Natalia (RUS)
5. JAVADIAN, Yasmin (GBR)
7. GRABNER, Lisa (AUT)
7. MOKDAR, Faiza (FRA)
-57 kg
1. CVJETKO, Lara (CRO)
2. FUSCO, Giovanna (ITA)
3. KROPSKA, Natalia (POL)
3. ZUEVA, Irina (RUS)
5. PERISIC, Marica (SRB)
5. STEELE, Josie (GBR)
7. BAKIRZADA, Gunel (AZE)
7. FRITZE, Caroline (GER)

-63 kg
1. OBRADOVIC, Anja (SRB)
2. WINZIG, Annabelle (GER)
3. FAZLIU, Laura (KOS)
3. TAVCAR, Zarja (SLO)
5. MOSR, Anetta (LUX)
5. TCHANTURIA, Mariam (GEO)
7. BRANCHEVA, Lidia (BUL)
7. SAMARDZIC, Andjela (BIH)

-70 kg
1. GALANDI, Marlene (GER)
2. FEREOL, Morgane (FRA)
3. ESPOSITO, Martina (ITA)
3. VAN DE VEERDONK, Senna (NED)
5. IGL, Raffaela (GER)
5. NOVIKAVA, Viktoryia (BLR)
7. CHYSTIAKOVA, Nataliia (UKR)
7. GERSIOVA, Nina (SVK)

+70 kg
1. SOMKHISHVILI, Sophio (GEO)
2. VLADIMIROVA, Daria (RUS)
3. KAMPS, Marit (NED)
3. ROLLWAGE, Hanna (GER)
5. FUSEAU, Laura (FRA)
5. VUKOVIC, Helena (CRO)
7. BULAVINA, Ruslana (UKR)
7. KMIELIAUSKAITE, Justina (LTU)



Dia 4 || Canyelles’17

Avui el dia ha estat bastant diferent per tots, sobretot a partir de la tarda. Tots han realitzat les activitats del mati, on ja heu [...]

Dia 3 || Canyelles’17

Avui ha estat un dia bastant semblant al d’ahir, tots han realitzat un físic a primera hora, excepte els petits. Tots s’han trobat per esmorzar [...]

Dia 2 || Canyelles’17

Avui us farem un mini resum de les activitats que van fer els diferents grups: Els petits van esmorzar, després van anar a jugar a [...]

Dia 1 || Canyelles’17

Avui, després d’una llarga estona on els petits es despedien dels pares i els més grans montaven el tatami, el Paco ha comunicat els tres [...]